משנים תוכניות עקב הקורונה


#שבוע מספר 3

אני חושב שכולם שמו לב לתופעת "קורונה", מגפה לא מגפה, הורג לא הורג, מסוכן לא מסוכן, למען האמת לי זה לא כל כך משנה…
אחרי הכל אני גם ככה רוב הזמן עם שי-לי בבית ככה שזה לא מדאיג אותי, מעבר לזה כבר התרגלתי להיות בבית פרקי זמן ארוכים עקב הבעיה הבריאות כך שהשפיות שלי תהיה בסדר.
אך דווקא עם התפתחותה של הקורונה יצאו לדרך כמה התפתחויות שלי במקביל.
מתחילת השבוע המצב החל להידרדר מיום ליום ואנשים נכנסו לפאניקה נוראית בעקבות הקורונה.

בלי שום קשר לקורונה היו לי תוכניות לתחילת השבוע אך הייתי זקוק לכמה שעות שאושר תהיה עם שי-לי, עם שיחרור ההנחיות החדשות שלא מאפשרות התקהלות של מעל 100 אנשים אושר יצאה לחל"ת ועם כל הבלאגן זה היה חלון ההזדמנויות שלי לפגישה בנהריה.
בעקובת מגעים עם חבר של אבשלום נוצר שיתוף פעולה ביני לבין הח'ברה של אבשלום מהתקופה שהוא עבד כצלם.
אבשלום עזב את המקצוע אך הח'ברה המשיכו והקימו סטודיו לעריכת וידאו, עובדים עם מצלמות ברמה גבוה, מסכים גדולים, המון תוכנות ועם כישרון אין סופי.

לאחר סיבוב קצר בסטודיו יצאנו לשתות קפה והחלנו לתכנן איך מתקדמים יחד, כל אחד מהצדדים יעזור עם הכישרון שלו ונקדם אחד את השני, תאמנו ציפיות תיכננו תוכניות וחזרנו חזרה לסטודיו.
צפיתי בחומרים קיימים ותכנים שנוצרו על ידי הח'ברה בסטודיו, זה היה מרשים במיוחד, צילום ברמה גבוה, איכות מדהימה ולפי דעתי כמה רמות מפרסומת בטלויזיה.
טוב אז כמובן שאחת התוכניות היו להתחיל לבצע סרטונים מקצועיים לשי-לי ולי, דווקא עם הרעיון הזה החלטנו להתחיל לצאת לדרך וקבענו לשבוע הבא לתחילת צילומים.
אף אחד מהצדדים לא ידע שכמה ימים לאחר השיחה שלנו המצב יחריף בצורה שכזו.

איסור צילום "הקריאה" בסטודיו GHP
מאחורי הקלעים

אף על פי שהקורונה שוררת אי שם ונודדת מסין לשאר העולם אני די חושש מהמצב הכלכלי, אחרי הכל אני כבר כמעט חודשיים לא עובד ואני חייב למצוא פיתרון להכנסה כל שהיא.
"דוגסיטר מעלות" חדשני בעירנו הצפונית והשקטה, צורך קיים כל השנה ותוכנית שיווק מוכנה מראש, הקמתי צוות ויחד אנחנו נוציא כלבים של אנשים עסוקים לטייל תמורת סכום מסויים, מכיוון שיש לנו גם גינה גדולה אז יש אפשרות לפנסיון ואנשים יכולים להשאיר את הכלב שלהם לקבל טיפול חם ואוהב בזמן שהם נופשים או אפילו במילואים לשבוע.

*לינק לדוגסיטר מעלות לחצו – כאן

במהלך השבוע שהיה לי זמן בניתי אתר וכתבתי תוכן, רשמתי בפני טבלת מחירים ממוצעת, רכשתי מספר טלפון שיופיע בפרסומות והתחלתי לשווק בעיר על ידי המדיה החברתית.
לאחרונה פתחו חנות חיות בשכונה שלי ולא כל כך יצא לי עוד לבקר בה, שלחתי הודעה לבעלים של המקום ושאלתי אם הוא מעוניין בשיתוף פעולה, לשמחתי הרבה הוא הסכים להיפגש איתי והגעתי לאחר 10 דקות לחנות, מסתבר שזכיתי להכיר בחור מדהים בשם אריאל, בעל נסיון בפנסיון כלבים של שנים, מאלף מקצועי והוא הבעלים של החנות.

הסברתי קצת על הרעיון שלי לצורך ביצוע שיתוף הפעולה ואריאל הסכים ואף הוסיף רעיון משלו, אריאל כיום חלק מהצוות שלנו ובמידה ובעל הכלב מעוניין באילוף אריאל שלנו יעניק לו את תשומת הלב שהוא זקוק לו וידאג לאלף אותו בשיטה החיובית כמובן.
לא אשקר הרגשתי תחושה טובה שיצאתי מהחנות מעבר לשיתוף הפעולה אני תמיד שמח לאחר שאני פוגש אנשים טובים, על אחת כמה וכמה שזה הגיע יחד.
אז כבר יש לנו את "דוגסיטר מעלות" באוויר, השגנו שיתוף פעולה מעולה עם אדם מדהים והתגובות במדיה האירו פנים, סך הכל אני מרוצה בעניין הזה.

סוף השבוע קיבלתי הודעה בטלפון שהגיע עבורי חבילה בדואר רשום, זה דיסק ומשחק קלפים שהזמנתי מחברת DreamBow, למי שלא מכיר אספר לכם בקצרה , DreamBowGames הינו פיתוח ישראלי מקורי אשר נעשה בליווי פסיכולוגית קלינית לילדים, המוצרים מעשירים ומעצימים את ההורים והילדים בזמן האיכות שלהם יחד וחשוב לזכור שיש להם המלצה ממכון אדלר.
אז רכשתי דיסק שנקרא "חלום בהזמנה" שעליו אסקר בהמשך, מוסיקה מיוחדת שעוזרת בתהליך ההרגעה ומלווה בדמיון מודרך אשר עוזר לילד להתמקד בדברים הטובים ולבחור את החלום הראשון של הלילה, זה אמור להחליף את צלילי ה"אהאהאה אהאהה אהאהאה" או את שיר ה א'-ב' שאני צריך לשיר בלופים בתהליך ההרדמה.
בנוסף רכשתי משחק קלפים שנקרא "חלום לי" אשר מבוסס על המשחק המוכר "רביעיות".
אך פה יש לנו משהו אחר וחדשני, בליווי גורמים פסיכולוגיים ומדריכת יוגה הצליחו המפתחים להכניס ערך מוסף ענק מעבר לתחרות של הרביעיות הרגיל.
זה לא משחק לגילאים של שי-לי פשוט התעמקתי קצת בסרטון הסברה על המשחק וזה הלהיב אותי לראות את הפוטנציאל הענק של המשחק, יש המון ילדים שלא משתפים את הוריהם במה שעובר עליהם באמת ולהורים אין את ההבנה איך לגשת לשאול, אך אני מאמין שדרך המשחק "חלום לי" אפשר לתת לילד לספר לכם מרצונו בחפץ לב.
אז ברצוני להעביר מספר סבבי משחקים עם ילדים והורים שונים ולאחר התבוננות לסקר את המשחק, אפרסם את התוצאות בבלוג.

*לינק לאתר DreamBow לחצו – כאן.

משחק חלום לי
חלום בהזמנה
מתרגש שהמשלוח הגיע

אז נכון שהכל התנגש עם הקורונה אך למען האמת זה קישר אותנו כמשפחה עוד קצת, אושר לא יכולה לצאת לעבודה אז אנחנו שלושתנו יחד, אנחנו מעניקים לשי-לי את כל החום, האהבה והיחס שהיא זקוקה לו ובעקבות כך אנחנו רואים תוצאות יום יומיות.
שי-לי כבר לא מסתפקת בזחילה על משטח הפעילות וכשהיא ממש נחושה היא יוצאת לסיבוב ברחבי הסלון.
אנחנו מנהלים שיחות שלמות עם שי-לי והיא מחזירה, כל יום יוצאים לה צלילים חדשים וקולות רועמים שבעינייה מבטאים את רצונותיה.
מסתבר ששי-לי מנסה לדלג על כל עניין הזחילה ופשוט רוצה להתחיל ללכת, מדהים לראות כמה כוח רצון יש בילדים קטנים, הלוואי על כולנו כזה כוח רצון.

מתארחים אצל גאיה בחצר

אט אט עם בואו של הסוף שבוע נערמו לא מעט תוכניות ומצאנו עצמנו בלופ של אירוח מהנה במיוחד, ביום שישי על האש עם כמה חברים ותיקים וטובים, שבת ערב פיצות שהוא יום הולדת לעודד שלנו שהיה מצחיק במיוחד.
ביום חמישי החלטתי שעד הערב אסיים את עיסוקי במחשב ואנצל את הזמן בסוף למשפחה וחברים, תוכנית מצוינת אני חייב לציין.

עם תחילתו של השבוע החדש שוחררו הנחיות חדשות בנוגע לקורונה, כל התהליכים הוקפאו וכך גם שלי, לפחות הספקתי להקים "תשתיות" לאחר ההתאוששות נמשיך להתקדם כמובן.
חברים אנא מכם תהיו חזקים בסוף זה יחלוף, יש מליון ואחד אלף דעות ברשת, המדיה מוצפת חדשות כוזבות וכל מיני פייק ניוז למינהם, תניחו לפרסומות ונצלו את הזמן שלא עובדים עם המשפחה זאת הזדמנות זה לא רק משבר !
*אשאיר לינק לקטגורית "משרות אב&אם 2020" לאנשים שנמצאים בבתים ומעוניינים ליצר הכנסה מעבר למגבלות, לחצו – כאן.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s